LICENCE

Pro zájemce, kteří by chtěli využít postavičku HiBoy k různým účelům, je zde možnost získat licenci. Vše záleží na konkrétním nápadu a požadavcích. Obrázky jsou průběžně doplňovány o nové, ale je možno vyrobit obrázky přesně dle konkrétních potřeb.

Jednou z možností využití je podpora prodeje. HiBoy je připraven motivovat Vaše klienty k okamžitému nákupu výrobku či služby v konkrétním časovém období. Další možností je podpora firemní značky jako takové. Různé dárkové předměty s motivem HiBoy, která se zalíbí dětem vašich klientů, obchodních partnerů a dalších, samozřejmě doplněna logem Vaší firmy. Vše je připraveno dle konkrétních požadavků a možností. Zviditelněte svou firmu, zvyšujte prodeje díky postavičce HiBoy.

HiBoy je zde přesně pro vás.

______________________
a ještě něco málo pod čarou:

Pro jistotu snad jen pár informací, které je důležité vědět. Licence je nabízena dle konkrétních požadavků. Délka, rozsah a podobně. Nicméně pamatujte na to, že HiBoy nesmí propagovat násilí, tvrdý alkohol, drogy a sex. Přeci jen se jedná o „dětskou“ postavičku, tak by nebylo vhodné, aby si takto pokazil pověst o)